08.10.2015 21:15

10 důvodů, proč se těšit na nový semestr

Nový školní a akademický rok je tady! Těšíte se?

Letní prázdniny jsou pryč a zimní prázdniny jsou v nedohlednu. Možná se vám zpátky do školy nechce. Možná přemýšlíte o tom, zda by nebylo lepší pracovat. Rozmyslete si to ale dobře. Není lehké se znovu vrátit do školy. Pro lepší náladu si přečtěte důvody, proč se těšit na nový školní a akademický rok. Tady jsou ty nejlepší důvody:

1.) Setkáte se opět se známými tvářemi

2.) Poznáte nové lidi

3.) Čekají vás nové zážitky, nová přátelství a možná i nové lásky

4.) Vaše osobnost projde dalším vývojem a sebezdokonalováním

5.) Po dvou měsících budete pracovat opět hlavou

(pokud jste měli brigádu, kde jste pracovali pouze rukama)

6.) Po dvouměsíčním brzkém vstávání na brigádu si budete moci občas přispat déle

7.) Pokud jste byli doma, opět získáte svoji svobodu

(nebudete pod drobnohledem rodičů)

8.) Budete více on-line, než o prázdninách

(kdy jste byli zaneprázdněni výlety, dovolenou, pařbami, nebo špatným signálem ve vaši vesnici)

9.) Studovat je lepší, než pracovat

(být studentem denního studia je věkově omezené, pracovat budete neomezeně, při dnešní situaci v ČR i v důchodu)

10.) I začátek nového školního a akademického roku je důvod k oslavě!

10 důvodů, proč se těšit na nový semestr

Začátek nového semestru a školního roku je opět tady! Vypovídá o tom nejenom nabídka školních potřeb v obchodech, která byla v září doplněna nekonečnými frontami. Většina dětí, které jdou letos do první třídy, se do školy těší! Z průzkumu také vyplynulo, že 98% vysokoškoláků se těší na nový semestr. A jak se těšíte vy? O svůj názor se můžete s námi podělit na našem Facebooku!

Foto: Photl.com