Dominika Baníková

01.09.2014 22:02

Dominika Baníková

moderátorka, umělkyně, návrhářka šperků, redaktorka

Věk: 23

Znamení: váhy

Životopis: Studentka Fakulty informatiky Masarykovy univerzity v Brně, která se věnuje hostesingu a hlavně moderování. Od září roku 2011 do února roku 2013 působila v promoteamu Kiss Hády, kde jako Kisspatrolka přinášela posluchačům rádia reportáže z akcí. V roce 2014 se stala moderátorkou XIV. Filmového festivalu Fakulty informatiky. Festival také prezentovala v pořadu Brněnské televize Vlna z Brna. V květnu téhož roku moderovala besedy s autory v kině Art během promítání Toho nejlepšího z Filmových festivalů Fakulty informatiky a během Ozvěn festivalu roku 2014. Ve svém volném čase navrhuje vlastní kolekce šperků pod značkou Originals. Sama je organizátorkou akce Second Hand Party, která proběhla poprvé ve městě Dubnica na Slovensku v srpnu roku 2014. Umělecké cítění a vlastní kreativitu představuje jako redaktorka rubriky Upíří tvorba.