Tereza Ordeltová (Lýdie)

05.07.2014 19:06
Tereza OrdeltováTereza Ordeltová

budoucí právnička, mažoretka, herečka a modelka

Věk: 24

Narození: 14. 8. 1990, Česká republika

Znamení: lev

Životopis: Studentka právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. V rámci povinné praxe působila na pozici stážistky na Ústavním soudu, kam by se po svém návratu ráda vrátila. Před svým odjezdem v září roku 2014 se ve volném čase šest let závodně věnovala mažoretkovému sportu, přičemž největším úspěchem pro ni i celý tým byla výhra titulu mistryň České republiky v roce 2013 a vicemistryň Evropy, v tomtéž roce. Role ve filmu Hranice reality byla jednou z jejích prvních hereckých zkušeností. V roce 2009 si zahrála taktéž ve studentském divadle Gymnázia Chotěboř v představení Meze výmluvnosti. Jako modelka spolupracovala se svatebním salónem Šaty pro nevěstu.

Nyní studuje v rámci programu Erasmus+ obor mezinárodní právo na University of Applied Sciences v Holandsku.