Underworld: Evolution

21.10.2015 22:50

Underworld: Evolution

Druhý diel je neväzným pokračovaním prvého diela.

Autor: Viktória Fazekašová

Po tom čo Selene zabila Vicktora, sú s Michaelom na úteku. Preto sa Selene rozhodne ísť za Marcusom, posledným starším upírom, aby vyjednávala o živote. Lenže on má iné plány. Z Kravenovej krvi sa dozvedá o jeho zrade a rovnako Vicktorovo tajomstvo. Je ním Selene, ktorá posledná zo svojej rodiny vie kde je pochovaný jeho brat, prvý vlkolak. William, ako pôvodný lykan nie schopný sa ovládať, a preto bol uväznený.

Michael so Selene vyhľadajú pomoc Alexandra Korvina, prvého nesmrteľného. On jediný má moc zabiť svojich synov. Alexander celé roky udržiaval vyrovnanú vojnu medzi upírmi a vlkolakmi. Keď ho Marcus smrteľne zraní, rozhodne sa pomôcť.

Underworld: EvolutionSelene aj s Korvinovými mužmi prichádzajú neskoro. William je na slobode. Vďaka Alexandrovej krvi Selene zabije Marcusa a Michael Williama.

Réžia: Len Wiseman

Scenár: Danny McBride