Vánoční nadílka

24.12.2015 21:27

I letos se na Fantasy University rozdávají dárečky!

Letošní sněhová nadílka přišla později, stejně jako Vánoční nadílka na Fantasy University. Vánoce jsou přesto pořád dobou blízkých setkání a časem, tráveným s rodinou a nejbližšími přáteli.

Za rok a půl existence Fantasy University se z nás stala taky taková malá rodinka a přátelé. Všichni občas nemáme čas žít on-line a aktualizovat web, nebo včas odevzdávat příspěvky, přesto se o Vánocích zase sejdeme u Vánoční nadílky, která udělá radost snad všem našim studentům.

Letošní Vánoční nadílka

The Vampire diaries kalendář 20161. cena – Kalendář The Vampire Diaries 2016

První cena potěší všechny fanoušky seriálu The Vampire Diaries! Pod stromkem totiž můžeš najít oficiální kalendář na rok 2016 s nádhernými fotkami svých oblíbených postav!

2. cena – Kniha a plakát The Vampire DiariesKniha The Vampire Diaries a plakát

Tato kniha v anglickém jazyce tě vrátí do první série Upířích deníků. Je bohatá na fotografie a obsahuje plakát o rozměrech 64 x 45cm, který se bude skvěle hodit do tvého pokoje!

Prsten Damona a řetízek Eleny3. cena – Řetízek Eleny a prsten Damona

Tak jako Damon patří k Eleně, patří prsten Damona a řetízek Eleny do jednoho dárku k sobě. Jako důkaz věčné lásky nemohou ani chybět v žádné vánoční nadílce.

4. cena – Kniha Jak se stát upírem a prstýnek CarolineKniha Jak se stát upírem a prstýnek Caroline

Kniha je vhodnou četbou pro moderní upíry. Přidáváme k ní prstýnek Caroline.

5. cena – Prstýnek Caroline a kosmetická taška s ochranným krémem na ruce 24h od Essence

Kosmetickou tašku využiješ při návratu na vysokoškolskou kolej, stejně jako na svých cestách. Nejen vlčice ocení v tomto zimním období Ochranný krém na ruce 24h od Essence. Prstýnek Caroline je v této výbavě samozřejmostí!

Jména vylosovaných studentek:

1. cena – (kris)TÝNA

2. cena – Veronika Nováková

3. cena – Viktória Fazekašová

4. cena – Terezka Zoričáková

5. cena – Nikola Valentová

Výherkyním blahopřejeme a všem přejeme fantastické Vánoce!

Foto: Bob Mahoney/The CW, archiv Fantasy University

Video: YouTube.com