Vyhraj studentský balíček od Fantasy University!

31.07.2014 19:00
Studentský balíček Fantasy University
Vybavíme tě základními potřebami pro začátek nového semestru!

Všechny naše soutěže jsou určeny našim studentům Fantasy University. Proto neváhejte a přidejte se! Přihlásit se můžete od 1. 8. 2014 pomocí tohoto formuláře! Získáte mnoho informací o upírech, vlkodlacích, zajímavých místech, získáte základy psychologie, můžete vyzkoušet naše fitness tipy a recepty. Také se můžete podílet na obsahu našeho webu v podobě vlastních příspěvků, jejichž odevzdání je společně s testem předpokladem k úspěšnému zakončení semestru. Ale hlavně to bude zábava! V pátky vás čekají filmové večery, soboty budou literární a v neděli načerpáte energii hudbou, abyste pohodově naladěni vkročili do dalšího studijního týdne nejenom na naší univerzitě!

Studentský balíček Fantasy University

Připravili jsme pro vás 3 studentské balíčky základních potřeb pro úspěšný start do nového jarního semestru! Každý balíček obsahuje stylový sešit s designem Paříže, Itálie, nebo Holandska. Dále poznámkový blog a propisku, bez kterého se dnes neobejdete. Nezapomněli jsme ani na dámy, které na koleji, privátu, či internátu, jistě ocení kosmetickou tašku. A zapsané hodiny si můžete vepsat do nádherných rozvrhů s motivy Upířích deníků, o jejichž grafickou podobu se zasloužila jedna z našich spřátelených Facebookových stránek. Další rozvrhy naleznete sdílené na našem Facebooku.

Studentské balíčky Fantasy University

Foto: Annette Brown/The CW, Photl.com

Vyhraj studentský balíček!

Odpověz správně a odešli!

Nápověda: Hranice reality, Výjimka v překladu, Tvůřčí psaní a scenáristika pro všechny!, Vanili.cz.

Soutěž probíhala do 23. listopadu 2014.

Správné odpovědi:

1.) Nový začátek

2.) Fakultu informatiky

3.) Mgr. Markéta Dočekalová

4.) Scifi Facebooky

Jména vylosovaných studentů, kteří odpověděli správně:

Michaela Polášková, (kris)TÝNA, Veronika Nováková

Výhercům blahopřejeme!