Lenka Tláskalová (autorka scénáře a režisérka)

05.07.2014 19:16

Lenka Tláskalová

autorka, redaktorka, režisérka

Věk: 30

Narození: 24. 11. 1983, Česká republika

Znamení: střelec

Životopis: O psaní a film se zajímala již od mala. Vystudovala ISŠ Polygrafickou v Brně. Během studií byly v Almanachu žákovských prací publikovány dvě její slohové práce. V roce 2012 se zapsala do on-line kurzu Tvůrčího psaní Mgr. Markéty Dočekalové, který však z časových důvodů nedokončila. Od února roku 2013 působila jako redaktorka rubriky Vzdělání vysokoškolského portálu Studentpoint.cz. V květnu roku 2013 založila webový projekt Vaše zlaté české ručičky. Od září roku 2013 se věnovala studiu scenáristiky a filmové tvorby na Fakultě informatiky Masarykovy univerzity v Brně. Během studií vytvořila scénář k filmu Hranice reality, na jehož filmové podobě se podílela také jako režisérka. V červenci roku 2014 založila webový projekt Fantasy University, ve kterém působí momentálně také jako redaktorka. K jejím zájmům patří psaní, film, hudba, četba, cestování, studium, tanec a astrologie.