Spřátelení webů

Pokud máte zájem o vzájemnou výměnu bannerů, nebo vzájemný Like na Facebooku, pište prosím na email: infoFU@centrum.cz a do předmětu uveďte: Spřátelení. Bannery vymeňujeme pouze s weby s kvalitním obsahem a se zaměřením na upíry, vlkodlaky, popřípadě individuálně dle dohody s weby se zaměřením na psaní, film, umění, gastronomii, cestování, fitness, nebo ruční tvorbu a se studentskými servery.

Pokud se váš web, nebo firma specializuje na něco jiného a měli byste přesto zájem o banner, nebo o článek na webu, je možná dohoda v rámci plnění, nebo věnování cen do soutěží. Ale jelikož se jedná o web pro zábavu, jako autor si vyhrazuji právo nespolupracovat s weby a firmami, jejichž reklama by měla dle mého (i když subjektivního) názoru umělce negativní vliv na obsah.

Redaktorská činnost

Pokud je vaším zájmem psaní ve spojitosti s upíří a vlkodlačí tématikou, fitness, gastronomií, ruční tvorbou, filmem, literaturou, uměním, ale nechcete se stát studenty, můžete se stát redaktory. Nicméně v každé redakci platí, že se nepublikuje vše, co kdo napíše. Jednak jste vždy pod vedením editora a jednak si obsahově o webu budu vždy jako šéfredaktorka rozhodovat sama, takže témata musí být se mnou konzultována, nicméně dokážu ocenit dobré nápady a články, které mohou redaktoři psát do studijních kategorií, stejně jako do rubrik Umění a zábava, Tipy a akce. Články budou vždy publikovány pod vaším jménem a bude vám zřízen profil v sekci O nás. Podmínkou je napsání minimálně jednoho článku měsíčně. Pokud máte zájem o tuto dobrovolnou spolupráci, pište na email: infoFU@centrum.cz a do předmětu uveďte: Redaktorská činnost. Připojte reference, odkaz na váš web, blog apod.

Editorská činnost

Pokud vás zajímá spíše editorská činnost a umíte redaktory, či studenty vést a tvůrčím způsobem motivovat k dobrému výsledku v podobě článku, můžete s námi dobrovolně spolupracovat a podílet se tak na kvalitním plnění obsahu webu společně se studenty a redaktory. Editorská činnost bude časově náročná podle počtu přihlášených studentů. V případě zájmu nás kontaktujte na email: infoFU@centrum.cz a do předmětu uveďte: Editorská činnost.

Grafika

Grafici jsou také vítáni! Kdo by měl zájem a čas vytvořit grafiku (momentálně lepší banner a logo, později grafická úprava pár fotek), může se stát naším grafikem a mít zřízený profil v sekci O nás. V případě zájmu pište také na email: infoFU@centrum.cz.

Pro další mediální partnerství apod. nás můžete také kontaktovat. Dohoda je individuální.

Tímto děkuji všem za pochopení skutečnosti, že tento web je zájmovou činností a necílí na marketing, reklamu, ani zvyšování návštěvnosti za každou cenu a chce být obsahově kvalitním webem!